SENSEI MICHAŁ WERNER POPROWADZIŁ SEMINARIUM KUMITE

Blisko czterogodzinne seminarium kumite przeprowadził sensei Michał Werner 3 dan jeden z najlepszych zawodników karate kyokushin w Europie, brązowy medalista Mistrzostw Świata w Tokyo, pierwszy w historii dwukrotny zwycięzcy Międzynarodowego Memoriału Mas Oyamy w Tokyo, tegoroczny medalista mistrzostw Ameryki. 

Udział w  seminarium wzięło blisko 100 karateków, którzy przyjechali do słonecznych Sianożęt aby skorzystać z doświadczenia i wiedzy tego doświadczonego zawodnika. Seminarium było również świetną okazją do doskonalenia umiejętności przed startami w zbliżającym się sezonie treningowym. Główna część treningu poświęcona była technice i taktyce w walce, duży akcent położony został na elementy przygotowania motorycznego. Na zakończenie odbyły się walki z udziałem wszystkich uczestników oraz pamiątkowa sesja zdjęciowa.

W seminarium udział wzięli wybitni karatecy trenujący w klubach Zachodniopomorskiego Okręgu Karate a także karatecy zrzeszeni w Śląskim Związku Karate m.in. z Dąbrowy Górniczej, Częstochowy, Żywca oraz Będzina, którzy w tym okresie przebywali na letnim obozie.

Bezpośrednim organizatorem Seminarium Kumite „Śladami Sosai Oyamy” był Dąbrowski Klub Karate przy współpracy z klubami zrzeszonymi w Zachodniopomorskim Okręgu Karate oraz Śląskim Związku Karate. Seminarium przeprowadzone zostało w ramach Ogólnopolskiej Akcji Doszkoleniowej.

Zobacz więcej zdjęć w galerii!

 
silownia
cardio
fitness


karate
joga
nordic
banner
banner
..