SUPER TRENING ROZPOCZĄŁ LETNIĄ AKADEMIE KARATE I PIKNIK

Słonecznym sobotnim popołudniem na świeżym powietrzu, rozpoczął się pierwszy trening  w Letniej Akademii Karate. Było wielu chętnych do ćwiczeń i zabawy.

Ta niecodzienna forma treningu po raz kolejny spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem przez uczestników i zgromadziła wielu chętnych ćwiczących, którzy przyszli aktywnie spędzić sobotnie popołudnie. Biegi, techniki karate, kata a także na zakończenie trening i kąpiel w ciepłej, nagrzanej od słońca wodzie Pogorii, dostarczył wielu wrażeń uczestnikom. Była to również nie lada atrakcja dla oglądających, licznie plażujących, którzy w tym czasie odpoczywali na plaży i z zainteresowaniem przyglądali się sportowym wyczynom najmłodszych karateków.

Po treningu rozpoczął się piknik klubowy, gdzie przy grillu do póżnych godzin wieczornych toczyły się rozmowy o minionym sezonie i nie tylko. Inicjatorem wydarzenia był Dąbrowski, Zagłębiowski Klub Karate Kyokushin  we współpracy z Śląskim Związkiem Karate.

Organizatorzy we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Będzinie zapraszają w każdy wtorek i czwartek wakacji na otwarte treningi karate i samoobrony do Dojo Ksawera w Będzinie przy ul. Siemońskiej 13. Na uczestników zajęć Letniej Akademii Karate czekają również wakacyjne niespodzianki a dla wytrwałych atrakcyjne nagrody i dyplomy.

Godziny zajęć LAK:
17.00 – dzieci 4-6 lat
18.00 – dzieci 7-12lat
19.00 – młodzież i dorośli

Zobacz więcej zdjęć w galerii!

 
silownia
cardio
fitness


karate
joga
nordic
banner
banner
..